PIT BIKE 2017 – KALENDARZ IMPREZ DLA WSZYSTKICH FANÓW MINI CROSSÓW

Pit  Bike’i YCF France stają się bardzo popularne w Polsce. Jest to świetna alternatywa przede wszystkim dobrej zabawy, wyrobienia odpowiednich nawyków ruchowych, bezpiecznej jazdy oraz nowego stylu życia.  Prócz tego istnieje możliwość uczestnictwa w zawodach. Sezon 2017 zapowiada się w tej nowej dyscyplinie bardzo obiecująco.  Cieszy nas również, że Nasze pociechy uczą się bezpiecznej jazdy, szacunku i respektu do życia a uśmiech maluszków jak i dorosłych po jeździe nie schodzi z twarzy. Powoli kalendarz na sezon 2017 nabiera kształtów. Tak relacjonuje MX Otopit Toruń. Za parę dni wrzucimy pierwsze daty.

Fot. Otopit.

Na dziś wiemy, że możliwości do jazdy na Pit Bike’ach będzie sporo w naszym województwie Kujawsko-Pomorskim. W planach są 4 rundy motocross pit bike na torze w Głażewie o tytuł Mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego (zasięg ogólnopolski). Do tego Pit Bike SUPERMOTO – 5 rund na torze w Toruniu AWIX (3 rundy) i KARTODROM Bydgoszcz (2 rundy), także o tytuł mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Na tych zawodach można jechać sprawnym sprzętem każdej marki, no i licencje w zawodach MOTOCROSS mogą mieć już dzieci od 8 lat (tory są przygotowane dla Nich bardziej pod kątem nauki prowadzenia motocykla a nie ostrej rywalizacji).

Fot. Otopit.

W SUPERMOTO licencję można uzyskać już od 12 lat. Na pewno odbędą się w naszym województwie 4 rundy Pucharu Polski MRF Supermoto a 3 pozostałe rundy to Koszalin (2rundy) i Poznań. Dodatkowo super propozycje od organizatorów Cross Country na pitach. O tytuł Mistrza Pomorza Zachodniego można powalczyć na torach we Wronkach, Czaplinku, Kaliszu Pomorskim, Mirosławcu i Mielnie.

UWAGA! Pierwsza w historii Polski runda Pit Bike Enduro w Czaplinku

P.S. zawsze możemy wyskoczyć do Lamba Pitbike Racing Team Rzeszów Lamba Pitbike Tarnów oraz w Gdańsku na pewno YCF MXWojcik dorzuci fajne propozycje spotkań.
Zapowiada się super sezon.
PitBikers Bydgoszcz, Biohazard Racing Team, YCF Polska, PitBike MRF, PitBike.pl,  mxwojcik.pl, MXToruń,  LYAVIKmoto, YCF Wrocław.

Źródło: MX OTOPIT TORUŃ

Szukajcie dilerów w swojej dzielnicy. YCF France ready 4 ride.

Komentarze