OKLEINY MOTOCYKLOWE MGX RACING DLA WSZYSTKICH

Fanów motocrosu, enduro, superenduro oraz właścicieli motocykli z podniesionymi błotnikami chcieliśmy zaprezentować i zarekomendować firmę z którą współpracujemy od kilku lat. MXG RACING to nowa jakość oraz spojrzenie na okleiny motocyklowe oraz grafiki przeznaczone do motosportu. Szybki kontakt, wysoki poziom obsługi klienta oraz ciekawe wzory to kilka z wielu atutów MGX RACING. Zobaczcie jakie kolorystki i rodzaje już gotowych projektów są do Waszej dyspozycji.

MGX Racing – Pragniemy Państwu przedstawić nową jakość oraz spojrzenie na okleiny motocyklowe oraz grafiki przeznaczone do motosportu.  Tworzymy oraz produkujemy okleiny personalizowane na motocykle oraz quady/ATV, z czasem poszerzymy dział o skutery wodne.

Dajemy Państwu możliwość skomponowania własnej niepowtarzalnej grafiki, która będzie wyróżniać nasz pojazd z pośród setek innych. Dowolna konfiguracja graficzna, tekstowa, logotypy, numery startowe… wszystko co umożliwia nam wyróżnić się wśród innych.

Okleiny produkujemy na błyszczącej folii z laminatem o grubości 600 mikronów, przez co aplikacja na plastiki staję się niezwykle prosta.

Podwyższona trwałość oraz efekt graficzny to główne zalety naszej marki. Posiadamy szablony do pojazdów wyszczególnionych w MENU produkowanych od roku 1990 do dnia dzisiejszego

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Motozona Marcin Orłowski
MGX Racing
ul. Ślężna 78
53-306 Wrocław
Numer telefonu: + 48 792 617 996
Email: info@mgxracing.pl
Godziny otwarcia: Pon-Pt  9:00-17:00

Zapraszamy na Naszą stronę www.
Zapraszamy na Naszą stronę www.
Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu Facebook.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw “like” poniżej.

Komentarze