#101 KUBA BARCZEWSKI DLA FANÓW MX

Kuba Barczewski to zawodnik bardzo utalentowany. Obserwujemy tego zawodnika od wielu lat. Nieraz  zaskoczył swoich rywali jadąc przysłowiową “setą” i wygrywając z 450’tkami. Przepiękna jazda na torach piaszczystych i finezyjna technika na torach twardych. Stoicki spokój oraz opanowanie, ogromne wsparcie swojej dziewczyny Wiktorii oraz rodziców. W tych kilku słowach można opisać Team Barczewski. Jakie ma plany w sezonie 2017 Jakub?

Fot. Maciej Wierzbicki

MXWÓJCIK: Jak idzie realizacja planów na sezon 2017? Gdzie obecnie urzędujesz?

#101 KUBA BARCZEWSKI:  Moim planem na sezon 2017 jest jak najlepsze przygotowanie pod względem fizycznym i wytrzymałościowym. Obecnie trenuje z moim trenerem personalnym Mariuszem i ekipą MXLIPNO, w połowie lutego wyjeżdżam na zgrupowanie ze swoim team’em DUUST.CO do Hiszpanii.

MXWÓJCIK: Czy będziesz startował w sezonie 2017 w zawodach MXGP, M. Europy M. Polski, ADAC?

#101 KUBA BARCZEWSKI: W tym sezonie planuję starty w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Niemiec ADAC i prawdopodobnie spróbuję swoich sił w Mistrzostwach Europy EMX250.

MXWÓJCIK: Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017?

#101 KUBA BARCZEWSKI: Plany na sezon 2017 nie są jeszcze do końca ustalone, dużo zależy od moich sponsorów. Jak narazie jestem bardzo skupiony na treningach i nauce.

MXWÓJCIK: Kuba kilka słów od Siebie. Czego chciałbyś sobie życzyć w sezonie 2017?

#101 KUBA BARCZEWSKI: Przede wszystkim chciałbym życzyć sobie sezonu bez kontuzji i bez awarii motocykla. Dziękuje rodzinie, swojemu team’owi DUUST.CO KTM , PPD Poltarex, Acerbis Polska i reszcie moich sponsorów za wsparcie.

Mam nadzieję, że uda mi się odwdzięczyć dobrymi wynikami i tego właśnie sobie życzę w nadchodzącym sezonie. Kibiców zapraszam na mój fanpage Kuba Barczewski #101.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze