HERE WE GO – #831 TOMASZ WYSOCKI SEZON 2017

Tomasz Wysocki to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w Polsce. Jest ambitnym, skromnym zawodnikiem, dla którego ogromne wyzwania związane z karierą MX są kolejnym etapem w jego życiu. Panie i Panowie Here We GO dla  fanów motocrossu  wywiad z Tomaszem Wysockim.  Serdecznie zapraszamy.

MXWÓJCIK : Jak idzie realizacja planów na sezon 2017?

#831 TOMEK WYSOCKI :  Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Aktualnie jestem w Hiszpanii razem ze swoim teamem gdzie przygotowujemy się do sezonu. Mam przed sobą kilka startów przed sezonem by zobaczyć co jeszcze trzeba zmienić i na czym bardziej skupić. Ale na razie ciężko tu trenujemy na moto i nie tylko wiec wszystko idzie zgodnie z planem.

MXWÓJCIK : Czy będziesz startował w sezonie 2017 w zawodach MXGP?

#831 TOMEK WYSOCKI :  Tak wystartuje w kilku rundach i w tym roku taka zmiana, że będzie to klasa MXGP.

MXWÓJCIK : Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017?

#831 TOMEK WYSOCKI :  Mistrzostwa Niemiec ADAC,  Mistrzostwa Czech i wyżej wspomniane MXGP –  także napięty  kalendarz.

MXWÓJCIK : Tomku kilka słów od Siebie dla wszystkich.

#831 TOMEK WYSOCKI :  Oczywiście wszystkie te plany, treningi i zawody nie miałyby miejsca bez wsparcia innych osób.

Mój zespół JD 191 KTM Racing Team,  sponsorzy: BetPol,  Wysocki Suspension, Motocross Dąbrowa Górnicza, JT Racing USA, CTI i wielu innych.

W szczególności dziękuję Ojcu i rodzinie, że dbają o mnie. Tata z bratem przygotowują moje motocykle, zawieszenia na zawody, treningi a do tego zawsze mnie wspierają bez względu na wszystko.

Oczywiście Motocross bez kibiców nie istnieje dlatego Dla Was wszystkich również Wielkie podziękowania za doping i wspieranie mnie i innych zawodników.

MXWÓJCIK : Tomek gdzie kibice mogą śledzić Twoje poczynania w sezonie?

#831 TOMASZ WYSOCKI :  Więcej informacji o mnie możecie odszukać na stronie www.motowysocki.pl na instagramie lub fb gdzie na pewno będzie sporo newsów.

Komentarze