POTRZEBNA TWOJA POMOC – MATEUSZ MARZY ABY WSTAĆ I JESZCZE POJEŹDZIĆ NA CROSSÓWCE

Nieszczęśliwa historia Mateusza i ostry pech. Wszyscy wiemy, że motocross to  sport dla chłopaków o silnym charakterze . Niesamowita adrenalina, szkoła życia i przetrwania na krawędzi, z której możesz w każdej chwili się poślizgnąć. 27  letni Mateusz 10 września 2016 roku właśnie z tej krawędzi “poślizgnął się”. Jego marzenia i życie zmieniło się diametralnie kiedy usłyszał o rozległych urazach kręgosłupa i rdzenia kręgowego, skutkującym paraliżem czterokończynowym. Ruszyła ogólnopolska zbiórka pieniędzy na rehabilitację Mateusza Tłuścika do której się przyłączamy. Wasza pomoc jest również potrzebna.

Dzięki ogromnemu nagłośnieniu na facebook’u i przede wszystkim ekipie Born to MX zauważyliśmy akcję zbiórki pieniążków na rehabilitację.  Przyłączamy się również i prosimy o wsparcie. Panie i Panowie każda suma jest pomocna, nie bądźmy obojętni na ten artykuł i przyłączmy się.

Informacja od Mateusza Tłuścika.

“Nazywam się Mateusz Tłuścik, mam 27 lat, urodziłem się w Krakowie.
10 września 2016 roku miałem wypadek na motocyklu typu crossowym, w którym doznałem rozległych urazów kręgosłupa i rdzenia kręgowego, skutkującym paraliżem czterokończynowym.
Dzięki rehabilitacji udało mi się przywrócić ręce, lecz nogi nadal zostają porażone. Poruszam się na wózku inwalidzkim, potrzebuję opieki osób trzecich i ciągłej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna ( jeden miesiąc to koszt około 9 tysięcy złotych ). Niestety koszty rehabilitacji przewyższają moje możliwości finansowe. Bardzo proszę o najmniejszą pomoc, nawet ten najmniejszy przelew jest dla mnie bardzo cenny.”

Kochani wpłaty można dokonywać:

Prosimy o rozliczanie 1% dla Mateusza
KRS : 000 018 6434
Cel szczegółowy 171/T Mateusz Tłuścik

Można również wpłacić dowolna kwotę (każda nawet symboliczna złotówka jest ważna)  Fundacja Pomocy Osobą Niepełnosprawnym Słoneczko
Nr konta : 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem 171/T Mateusz Tłuścik

Profil Mateusza gdzie można śledzić postępy w rehabilitacji – poniżej.

Komentarze