DNI OTWARTE – YCF PIT BIKE MX HALA SOBIEŃCZYCE 2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz ze względu na aurę postanowiliśmy wspólnie z YCF Polska zorganizować dni otwarte YCF Pit Bike. Zapraszamy wszystkich na testy oraz wspólne rajdowanie. Będą udostępnione modele YCF France do testów dla Was.

Każdy będzie mógł przetestować YCF (różne modele) na torze halowym w Sobieńczycach gmina Krokowa za darmo. Zapraszamy również posiadaczy Pit Bike’ów bez względu na markę do skorzystania z okazji i pojeżdżenia na swoich Pit Bike’ach. Razem wspólnie będziemy rajdować przez cały dzień.

Będziemy od godziny 10.00 – 18.00.  LINK do wydarzenie – wystarczy kliknąć na fotkę poniżej. Planujemy zrobić ognisko.

Będzie odpłatnie udostępniony catering w barze gdzie można zjeść gorącą zupkę i wiele innych dobrych zestawów. Co do kosztów pojeżdżenia na swoim sprzęcie ze względu na to że normalna cena jest 60 pln za cały dzień dokładamy każdemu po 20 pln. Więc koszt uczestnictwa ze swoim pit bike’iem to tylko 40 pln za cały dzień. My się zimy nie boimy ponieważ będziemy na świetnym obiekcie halowym gdzie znajduje się idealny tor dla Pitów.

Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie. Proszę się nie krępować. Tel. 512-321-056. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są być z opiekunem lub posiadać potwierdzoną zgodę rodziców. Dla osób, które nie jeździły jeszcze jakimkolwiek jednośladem zrobimy oddzielny termin na wiosnę. Oficjalne zapisy ruszają po niedzieli tj. od 2 stycznia 2017. W związku z ogromnym zainteresowaniem lista uczestnictwa rusza w poniedziałek (2.01.2017). Warto ze sobą zabrać kask, buty i buzery. Jeżeli ktoś nie ma to nie stanowi to problemu.

Hala jest zarezerwowana przez YCF POLSKA do użytku dla Pit Bike’ów.

Źródło: www.youtube.com

Jakie pojazdy będziemy testować?

  • YCF F88S
  • YCF PEŁNY ELEKTRYK
  • YCF F125 LITE
  • YCF F150 PILOT
  • YCF F125SE
  • może przyjadą również MRF’y  :))))).

Najważniejszy jest FUN oraz świetna rodzinna atmosfera. Czekamy na Was w niedzielę 8 stycznia 2017. Here We Go Speed Star Sobieńczyce 2017.

Źródło:  Mxwójcik.

Komentarze