TEAM USA ATVMX POJAWI SIĘ NA QUADCROSS EUROPEAN OF NATIONS 2022

Team USA ATVMX powróci do zawodów Quadcross European Nations 24-25 września 2022. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią drużyna z USA powalczy o Mistrzostwo. Impreza, która ma się odbyć na torze Kramolin w Czechach, przyciąga zawodników z 20 krajów i ponad 6000 widzów. Po zdobyciu tytułu w 2017, 2018 i 2019 roku ekipa z USA będzie się starała o swoje czwarte mistrzostwo.

Czytaj dalej TEAM USA ATVMX POJAWI SIĘ NA QUADCROSS EUROPEAN OF NATIONS 2022

ZMIANA DATY – STREFA PÓŁNOCNA MRĄGOWO 2022

Ważna informacja! Fanów motocrossu oraz zawodników, którzy planowali wyjazd na 7 rundę Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocrossie do Mrągowa 16 października 2022 informujemy o zmianie daty zaplanowanych zawodów. News jest potwierdzony oraz „updated” przez Gestora Strefy PZM Olsztyn. Kiedy możemy się szykować na zawody motocrossu do Mrągowa? Zerknijcie poniżej.

Czytaj dalej ZMIANA DATY – STREFA PÓŁNOCNA MRĄGOWO 2022

USA – PIT BIKE OF NATIONS 2022 z RYAN VILLOPOTO ?

PIT BIKE MXoN 2022. Stany Zjednoczone Ameryki to kraj gdzie jednoślad z podniesionym błotnikiem jest dla fanów motocrossu numerem 1. W wielu domach gdzie motocross to kategoria sportu motocyklowego, która łączy wspólną pasję duża crossówka czy mini cross (Pit Bike) w garażu to standard. Zabawa w motocross w każdej postaci jest uwielbiana przez Amerykanów. A teraz słuchajcie. Podczas najważniejszych zawodów MX na świecie, które zostaną rozegrane 24/25 września 2022 na trasie w Red Bud nie zabraknie również Pit Bików. USA już wystawiło swój zespół.

Czytaj dalej USA – PIT BIKE OF NATIONS 2022 z RYAN VILLOPOTO ?

GAMK GDAŃSK NADAL NA „TRZECIM” W PUCHARZE POLSKI PIT BIKE 2022

W miniony weekend odbyła się kolejna runda Pucharu Polski Pit Bike 2022. Cała Polska mini podniesionych błotników zjechała się do przepięknego obiektu w Dąbrowie Górniczej. Super miejscówka, super organizacja ale ….. pogoda spłatała figla. Błotno – bagienne wzmagania i walka z pokorą, charakterem oraz ze swoimi słabościami. Zawodnicy GAMK Gdańsk (większość) trenujący na co dzień w grupie Pit Bike Pomorze by MXWójcik nadal na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. Jak ciężkie warunki napotkali Nasi rajderzy? Kto reprezentował barwy Gdańska?

Czytaj dalej GAMK GDAŃSK NADAL NA „TRZECIM” W PUCHARZE POLSKI PIT BIKE 2022

MOTOCYKL DLA DZIECKA – KAYO 50 KMB NASZ „SŁODZIAK”

Mini motocykl dla dziecka, nastolatka czy starszej młodzieży to interesująca propozycja na spędzanie czynnego wypoczynku razem z całą rodziną. Zabawowa forma motocrossu w czystej formie oraz moment kiedy dziecko wsiądzie pierwszy raz na Pit Bike’a pozostanie na zawsze w jego pamięci. W Naszej ofercie posiadamy szeroką gamę pojazdów Mini Cross, Pit Bike, Mini Motocykli dla wszystkich fanów jednośladów. Poniżej prezentujemy model Kayo 50 KMB dla dzieci w wieku 4 -7 lat.

Czytaj dalej MOTOCYKL DLA DZIECKA – KAYO 50 KMB NASZ „SŁODZIAK”

PIT BIKE MRF – MAŁE – ŚREDNIE – DUŻE

Mxwójcik Gdańsk Polska Północna – Pit Bike Pomorze to kolebka mini crossów w tym rejonie naszego kraju. Tutaj kupisz motocykl dla dzieci, nastolatków, starszej młodzieży, dla Mamy lub Taty. W Mxwójcik nauczysz się bezpiecznej jazdy na mini crossie oraz wejdziesz w świat pozytywnych wibracji napędzanych wspaniałymi chwilami w swoim życiu. Wszystko staje się możliwe jeśli tego dokonasz. Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę Sklepu i szkoły motocrossu MXWÓJCIK Gdańsk – Pit Bike Pomorze.

Czytaj dalej PIT BIKE MRF – MAŁE – ŚREDNIE – DUŻE